Rycerze Zodiaku • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Rycerze Zodiaku po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Rycerze Zodiaku

Rycerze Zodiaku

Apr. 27, 2023JapanPG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje o całym filmie Rycerze Zodiaku 2023

Cały film Rycerze Zodiaku to film fantasy akcji z 2023 roku, wyreżyserowany przez Tomka Bagińskiego, na podstawie scenariusza autorstwa Josha Campbella, Matta Stueckena i Kiela Murraya. Rycerze Zodiaku Cały film oparty jest na mandze „Saint Seiya” autorstwa Masami Kurumady. W obsadzie znaleźli się Mackenyu, Famke Janssen, Madison Iseman, Diego Tinoco, Mark Dacascos, Nick Stahl i Sean Bean.

Data premiery Rycerze Zodiaku cda zaplanowana jest na 28 kwietnia 2023 roku w Japonii oraz 12 maja w Stanach Zjednoczonych.

Obsada w filmie online

  • Mackenyu jako Seiya Rycerz Pegaza
  • Madison Iseman jako Sienna / Atena
  • Sean Bean jako Alman Kiddo
  • Diego Tinoco jako Nero Rycerz Feniksa
  • Caitlin Hutson jako Marin the Eagle Knight
  • Famke Janssen jako Guraad
  • Nick Stahl jako Cassios
  • Mark Dacascos jako Mylock

Streszczenie fabuły

Rycerze Zodiaku cały film oparty na międzynarodowej sensacji anime, po raz pierwszy przenosi sagę „Saint Seiya” na duży ekran. Głównym bohaterem jest Seiya (Mackenyu), uparty nastolatek, który zarabia pieniądze na walkach ulicznych, jednocześnie szukając swojej porwanej siostry. Podczas jednej z walk przypadkowo wykorzystuje mistyczne moce, o których dotąd nie wiedział, co sprawia, że zostaje przeniesiony do świata walczących świętych, starożytnego treningu magicznego oraz wskrzeszonej bogini, której potrzebuje jego ochrony. Aby przeżyć, Seiya musi zaakceptować swoje przeznaczenie i poświęcić wszystko, by zająć należne mu miejsce wśród Rycerzy Zodiaku.

Produkcja filmu Rycerze Zodiaku CDA

Masami Kurumada, twórca mangi „Saint Seiya”, miał zamiar zekranizować swoje dzieło już od dawna, pracując nad nim przez wiele lat. W 2016 roku firma Toei Animation ujawniła na targach CCXP, że prace nad filmową adaptacją są w toku. Później, w maju 2017 roku, projekt otrzymał oficjalne zielone światło, a reżyserią zajął się Tomasz Bagiński. Miała to być początkowo koprodukcja z Sony Pictures oraz chińską firmą A Really Good Film Company, jednak ta druga zrezygnowała. Scenariusz został napisany przez Josha Campbella i Matta Stueckena, a następnie uzupełniony przez Kielę Murraya. W rolach głównych wystąpili Mackenyu, Madison Iseman, Sean Bean, Diego Tinoco, Famke Janssen, Nick Stahl i Mark Dacascos. Piosenką przewodnią filmu online jest „Courage” zespołu Pink, pochodząca z albumu „Hurts 2B Human”.

Zdjęcia do filmu Rycerze Zodiaku cda trwały od lipca do września 2021 roku na Węgrzech, a budżet produkcji wynosił 60 milionów dolarów. Koordynacją walk i kaskaderów zajmował się Andy Cheng.

Rycerze Zodiaku cały film – premiera

Premiera Rycerze Zodiaku cały film planowany jest na 27 kwietnia 2023 roku w Ameryce Łacińskiej oraz na 28 kwietnia w Japonii. W Stanach Zjednoczonych film online będzie miał swoją premierę dopiero 12 maja.


Znajdź Rycerze Zodiaku cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Rycerze Zodiaku po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Knights of the Zodiac
×