Siła ducha • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Siła ducha po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Siła ducha

Siła ducha

Jan. 26, 2023Australia109 Min.TV-PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Co wiemy o całym filmie

Cały film Siła ducha to australijski dramat biograficzny z 2023 roku, który został wyreżyserowany przez Sarah Spillane i napisany przez nią oraz Cathy Randall i Rebeccę Banner. Film online oparty jest na wspomnieniach z 2010 roku, pod tym samym tytułem autorstwa Jessiki Watson, którą w filmie gra Teagan Croft. Opowie o historii młodej Australijki, która próbowała samotnie opłynąć świat w wieku 16 lat i została za to odznaczona Medalem Orderu Australii. Siła ducha został udostępniony do oglądania na platformie Netflix 3 lutego 2023 roku.

Obsada w filmie online

  • Teagan Croft jako Jessica Watson
  • Alyla Browne jako młoda Jessica Watson
  • Cliff Curtis jako Ben Bryant
  • Anna Paquin jako Julie Watson
  • Josh Lawson jako Roger Watson
  • Bridget Webb jako Emily Watson
  • Vivien Turner jako Hannah Watson
  • Stacy Clausen jako Tom Watson
  • Todd Lasance jako Craig Atherton

Streszczenie fabuły filmu Siła ducha CDA

W 2009 roku szesnastoletnia Jessica Watson marzyła o tym, aby stać się najmłodszą osobą, która opłynie kulę ziemską non-stop i bez pomocy, co oznaczało, że musiała żeglować sama i nie cumować w żadnym porcie po drodze. Szacowano, że podróż zajmie 200 dni, a ona musi przekroczyć równik i wszystkie południki długości geograficznej. Jej załoga składała się z rodziców, trojga rodzeństwa oraz trenera Bena Bryanta, byłego, zhańbionego żeglarza wyczynowego. Na pokładzie jej łodzi „Ella’s Pink Lady” Jessica komunikowała się z zespołem przez telefon satelitarny.

Produkcja filmu

Netflix ogłosił 16 lipca 2020 roku, że książka Siła ducha Jessiki Watson zostanie zaadaptowana na film fabularny z reżyserią Sarah Spillane. Producentami filmu online jest Susan Cartsonis z Resonate Entertainment, Debra Martin Chase z Martin Chase Productions oraz Andrew Fraser z Sunstar Entertainment. Producentami wykonawczymi są Suzanne Farwell i Brent Emery z Resonate Entertainment. Clément Bauer z Resonate Entertainment jest koproducentem. Film kręcono w sierpniu 2021 roku na wyspie Chevron w Gold Coast w stanie Queensland w Australii. Pandemiczne ograniczenia wpłynęły na produkcję.


Znajdź Siła ducha cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Siła ducha po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu True Spirit
IMDb Rating 6.8 6,337 głosów
TMDb Rating 7.082 116 głosów

Director

Cast

Teagan Croft isJessica Watson
Jessica Watson
Cliff Curtis isBen Bryant
Ben Bryant
Alyla Browne isYoung Jessica
Young Jessica
Josh Lawson isRoger Watson
Roger Watson
Anna Paquin isJulie Watson
Julie Watson
Bridget Webb isEmily Watson
Emily Watson
Vivien Turner isHannah Watson
Hannah Watson
Stacy Clausen isTom Watson
Tom Watson
Freya Callaghan isYoung Emily
Young Emily
Chris Hillier isInstructor
Instructor
×