Służka • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Służka po rejestracji w FIND-VOD.

126 użytkowników online
Służka

Służka

Nov. 03, 2023Canada99 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Służka cały film cda: Amerykański horror o zjawiskach nadprzyrodzonych z 2023 roku

Amerykański horror Służka cały film to produkcja filmowa z roku 2023, która skupia się na tematyce nadprzyrodzonych zjawisk. Film został napisany i wyreżyserowany przez Bishala Duttę, a w głównej roli występuje Megan Suri.

Fabuła filmu

Sam, amerykańska uczennica szkoły średniej, dąży do tego, aby być jak wszyscy inni i odrzuca swoje indiańskie pochodzenie. Jednak jej życie zmienia się, gdy demoniczny duch o imieniu Piszach zaczyna prześladować jej byłą najlepszą przyjaciółkę. Sam musi pogodzić się ze swoim dziedzictwem i wykorzystać je do pokonania Piszacha.

Obsada

W roli głównej występuje Megan Suri jako Sam. W filmie pojawiają się również Neeru Bajwa, Mohan Krysznan, Vik Sahay, Gage Marsh, Beatrice Kitsos oraz Beata Gabriela.

Produkcja filmu Służka cda

Partnerstwo pomiędzy Neon i QC Entertainment zostało ogłoszone 14 października 2021 roku, mające na celu produkcję debiutanckiego filmu fabularnego Bishala Dutty. W obsadzie znaleźli się Megan Suri, Neeru Bajwa, Vik Sahay i Betty Gabriel. Główne zdjęcia rozpoczęły się tego samego dnia w Vancouver.

Dutta czerpał inspirację do filmu ze swoich własnych doświadczeń z dzieciństwa, kiedy to urodził się w Indiach przed przeprowadzką do Ameryki Północnej. Służka cały film zawiera elementy indyjskiej mitologii demonów oraz osobistej historii dziadka Dutty. Reżyser wyjaśnił, że film stanowi rodzaj hołdu dla społeczności i kultury, która go wychowała, a także ma na celu wywołanie u widzów tych samych uczuć przerażenia, jakie towarzyszyły mu podczas oglądania ulubionych horrorów.

Służka cały film – kiedy odbyła się premiera?

Film Służka online zadebiutował na festiwalu filmowym South by Southwest w 2023 roku. Premiera kinowa planowana jest na jesień 2023 roku.

Recepcja

Na stronie agregującej recenzje Rotten Tomatoes, 67% spośród 6 recenzji krytyków okazało się pozytywnych, uzyskując średnią ocenę 6,60/10.

Meagan Navarro z Bloody Disgusting przyznała filmowi ocenę 3,5/5, pisząc, że Dutta użył znanych ram horroru dla nastolatków jako przystępnego wprowadzenia do niedostatecznie zbadanej mitologii, wzbogaconej o podziały kulturowe i dojrzewanie. Z kolei Brian Tallerico z RogerEbert.com był bardziej krytyczny, stwierdzając, że chociaż docenia wysiłek włożony w film i reprezentację kultury, która rzadko pojawia się w amerykańskim horrorze, to egzekucja kończy się niepowodzeniem, prowadząc do frustrującego doświadczenia dla widza.


Znajdź Służka cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Służka po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu It Lives Inside
×