Spider-Man: Poprzez Multiwersum • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Spider-Man: Poprzez Multiwersum po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Spider-Man: Poprzez Multiwersum

Spider-Man: Poprzez Multiwersum

May. 31, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
7.5 4 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Spider-Man: Poprzez Multiwersum online

Cały film Spider-Man: Poprzez Multiwersum to amerykański film animowany o superbohaterach, w którym główną postacią jest Miles Morales / Spider-Man z komiksów Marvela. Film online jest produkowany przez Columbia Pictures i Sony Pictures Animation we współpracy z Marvel Entertainment oraz dystrybuowany przez Sony Pictures Releasing. Jest to kontynuacja Spider Man Uniwersum (2018) i osadzony jest we wspólnym multiwersum alternatywnych wszechświatów nazwanym „Pająk-Wiersz”. Spider-Man: Poprzez Multiwersum cały film został wyreżyserowany przez Joaquima Dos Santosa, Kempa Powersa i Justina K. Thompsona, którzy zadebiutowali w roli reżyserów, na podstawie scenariusza napisanego przez Phila Lorda, Christophera Millera i Davida Callahama. W obsadzie głosowej występują m.in. Shameik Moore jako Miles, Hailee Steinfeld, Jake Johnson, Issa Rae, Daniel Kaluuya, Karan Soni, Jason Schwartzman, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Vélez, Greta Lee, Rachel Dratch, Jorma Taccone, Shea Whigham i Oscar Isaac.

Główna obsada w Spider-Man: Poprzez Multiwersum CDA

  • Shameik Moore jako Miles Morales / Spider-Man: Nastoletni artysta graffiti, który przejął rolę Spider-Mana w swoim wszechświecie po śmierci Petera Parkera z tamtej rzeczywistości.
  • Hailee Steinfeld jako Gwen Stacy / Spider-Woman: Wersja Gwen Stacy , która jest Spider-Woman w swoim wszechświecie i perkusistą zespołu rockowego. Jest także obiektem miłości Milesa.
  • Jake Johnson jako Peter B. Parker / Spider-Man: starsza, rozczochrana wersja Petera Parkera z alternatywnego wszechświata, który był mentorem Milesa. Parker ma teraz córkę o imieniu Mayday z Mary Jane Watson, z którą ponownie połączył się pod koniec Spider Man Uniwersum (2018).
  • Issa Rae jako Jessica Drew / Spider-Woman: Ciężarna Spider-Woman z alternatywnego wszechświata, która jest członkiem Spider-Society.
  • Daniel Kaluuya jako Hobart „Hobie” Brown / Spider-Punk: Brytyjska, punkrockowa wersja Spider-Mana z alternatywnego wszechświata rządzonego przez reżim totalitarny.

Opis fabuły filmu

Kiedy Gwen Stacy, najlepsza przyjaciółka i ukochana Milesa Moralesa, niespodziewanie prosi go o pomoc w uratowaniu każdego wszechświata Spider-Ludzi przed tajemniczym złoczyńcą o kryptonimie The Spot, który może doprowadzić do katastrofy, Miles jest gotowy podjąć wyzwanie. Razem z Gwen przemierzają multiversum i spotykają grupę obrońców znaną jako Spider-Society, którą kieruje Miguel O’Hara. Jednak Miles ma odmienne zdanie niż Miguel i Spider-Society na temat sposobu radzenia sobie z zagrożeniem.

Prace nad filmem

Sony rozpoczęło prace nad kontynuacją Spider Man Uniwersum przed premierą pierwszej części w 2018 roku, z dołączonym zespołem scenarzystów i reżyserów, którzy mieli skupić się na związku między Milesem Moore’em i Gwen Steinfelda. Spider-Man: Poprzez Multiwersum cały film został oficjalnie ogłoszony w listopadzie 2019 roku, a prace nad animacją rozpoczęły się w czerwcu 2020 roku, przy innym stylu wizualnym dla każdego z sześciu wszechświatów odwiedzanych przez bohaterów.

Rozwój

W lutym 2021 roku Miller ujawnił, że on i Lord pracowali nad scenariuszem filmu Spider-Man: Poprzez Multiwersum cda z Callahamem i powiedział, że Peter Ramsey będzie producentem wykonawczym kontynuacji po współreżyserowaniu pierwszego filmu. W kwietniu tego roku Kemp Powers i Justin K. Thompson zostali ogłoszeni współreżyserami kontynuacji obok Dos Santos, przy czym wszyscy trzej pracowali nad projektem od samego początku. Thompson pracował wcześniej jako scenograf przy pierwszym filmie. Ponadto potwierdzono, że Arad i Steinberg powrócą jako producenci wraz z Lordem, Millerem i Pascalem, a koproducentami będą Alonzo Ruvalcaba i Aditya Sood, reżyserzy Into the Spider-Verse Bob Persichetti i Rodney Rothman, Rebecca Karch i Brian Michael Bendis dołączają do Ramseya jako producenci wykonawczy. W grudniu Lord i Miller ujawnili, że Spider-Man: Poprzez Multiwersum cały film zostanie podzielony na dwie części, zatytułowane Spider-Man: Poprzez Multiwersum (część pierwsza) i (część druga), ponieważ napisali historię, dzięki której chcieli powiedzieć o kontynuacji i zdali sobie sprawę, że to za dużo jak na jeden film online. Prace nad obiema częściami odbywały się jednocześnie. Dwie kontynuacje zostały zmodyfikowane w kwietniu 2022 roku, stając się Spider-Man: Poprzez Multiwersum cda i Spider-Man: Beyond the Spider-Verse. Ich daty premiery zostały wtedy zmienione, wraz z Spider-Man: Poprzez Multiwersum cały film przesunięto na 2 czerwca 2023 roku. Lord i Miller ujawnili, że powiedzieli Sony, że kontynuacja będzie tego samego rozmiaru co Into the Spider-Verse, ale ostatecznie miała największą załogę ze wszystkich animowanych film w historii, nad którym pracuje około 1000 osób. Dodali, że Spider-Man: Poprzez Multiwersum cały film liczy 240 postaci i rozgrywa się w sześciu uniwersach.

Animacja

W kontekście filmu Spider-Man: Poprzez Multiwersum cda można zauważyć, że projekt postaci Milesa Moralesa oraz Gwen Stacy został zaktualizowany na potrzeby kontynuacji, aby pokazać, że bohaterowie przeszli gwałtowny rozwój. Rick Leonardi, współtwórca postaci Spider-Mana 2099, został poproszony o zaadaptowanie swoich projektów na potrzeby filmu. Z kolei artysta komiksowy Brian Stelfreeze został wybrany do kształtowania wizualnego rozwoju postaci Jessiki Drew. Projekt postaci Spota ewoluuje przez cały film, gdy zyskuje on większą kontrolę nad swoimi umiejętnościami. Jego styl zaczyna od wyglądu „niedokończonego szkicu z niebieskimi liniami konstrukcyjnymi, które przywołują szorstki rysunek artysty komiksowego, zanim praca trafi do inkera”. Portale Spotu miały wyglądać jak „żywy atrament, który rozlał się lub rozpryskał na rysunku artysty komiksowego”, co stworzyło nowe wyzwania dla zespołu animatorów. Vulture, jedna z postaci, otrzymał projekt z epoki renesansu, który był inspirowany grafiką z zeszytów ćwiczeń Leonarda da Vinci.

Spider-Man: Poprzez Multiwersum cały film – kiedy premiera?

Premiera Spider-Man: Poprzez Multiwersum cda w Stanach Zjednoczonych została przesunięta z pierwotnej daty w kwietniu 2022 roku na 2 czerwca 2023 roku z powodu pandemii COVID-19. Premiera trzeciego filmu, Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, jest zaplanowana na 29 marca 2024 roku, a film spin-off skupiający się na kobietach jest obecnie w trakcie opracowywania.

W kwietniu 2021 roku Sony zawarło umowy z Netflix i Disneyem dotyczące praw do swojego planu filmowego na lata 2022-2026, obejmującego okna kinowe i domowe. Netflix podpisał umowę na wyłączne prawa do przesyłania strumieniowego w ramach „zapłać za 1 okno”, obejmującego zwykle 18-miesięczne okno i obejmującego kontynuacje filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse. Umowa ta opierała się na istniejącej umowie produkcyjnej, którą Netflix podpisał z Sony Pictures Animation w 2014 roku. Natomiast Disney nabył prawa do „płatnego okna 2” dla filmów, które będą emitowane na Disney+ i Hulu oraz w linearnych sieciach telewizyjnych Disneya.


Znajdź Spider-Man: Poprzez Multiwersum cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Spider-Man: Poprzez Multiwersum po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse

Director

Cast

Shameik Moore isMiles Morales / Spider-Man (voice)
Miles Morales / Spider-Man (voice)
Hailee Steinfeld isGwen Stacy / Spider-Woman (voice)
Gwen Stacy / Spider-Woman (voice)
Jake Johnson isPeter B. Parker / Spider-Man (voice)
Peter B. Parker / Spider-Man (voice)
Oscar Isaac isMiguel O'Hara / Spider-Man 2099 (voice)
Miguel O'Hara / Spider-Man 2099 (voice)
Issa Rae isJessica Drew / Spider-Woman (voice)
Jessica Drew / Spider-Woman (voice)
Daniel Kaluuya isHobart 'Hobie' Brown / Spider-Punk (voice)
Hobart 'Hobie' Brown / Spider-Punk (voice)
Jason Schwartzman isThe Spot (voice)
The Spot (voice)
Brian Tyree Henry isJefferson Davis (voice)
Jefferson Davis (voice)
Lauren Vélez isRio Morales (voice)
Rio Morales (voice)

[variable_1] się zarejestrował(a). Przyjemnego seansu!