Super Mario Bros. • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Super Mario Bros. po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Super Mario Bros.

Super Mario Bros.

Mar. 30, 2023Japan92 Min.PG
Twoja ocena: 0
9.7 3 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o filmie Super Mario Bros 2023 Online

Super Mario Bros Cały Film to animowany film fantasy oparty na serii gier wideo Nintendo z bohaterem Mario. Film online Super Mario Bros cda został wyprodukowany przez Illumination, Universal Pictures i Nintendo, a dystrybuowany przez Universal. Reżyserią zajęli się Aaron Horvath i Michael Jelenic na podstawie scenariusza Matthew Fogela. W obsadzie głosowej znaleźli się Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black, Keegan-Michael Key, Seth Rogen, Fred Armisen, Sebastian Maniscalco, Charles Martinet i Kevin Michael Richardson.

W wyniku krytycznej i komercyjnej porażki filmu online Mario z 1993 roku, Nintendo niechętnie udzielało licencji na swoje własności intelektualne do adaptacji filmowych. Twórca Mario, Shigeru Miyamoto, zainteresował się opracowaniem kolejnego filmu, gdy Nintendo wprowadzało swoje starsze gry do usługi konsoli wirtualnej. Dzięki współpracy Nintendo z Universal Parks & Resorts w celu stworzenia Super Nintendo World, poznał założyciela Illumination, Chrisa Meledandriego. Od 2016 roku obaj rozmawiali o Mario, a w styczniu 2018 roku Nintendo ogłosiło, że będzie współpracować z Illumination i Universal przy jego produkcji. Produkcja trwała do 2020 roku, a obsadę ogłoszono we wrześniu 2021 roku. Film Super Mario Bros CDA ma się ukazać w Stanach Zjednoczonych 5 kwietnia 2023, a w Japonii 28 kwietnia.

Super Mario Bros Cały Film

Znakomita obsada w filmie online

Chris Pratt wcieli się w postać Mario, znanego jako hydraulik z Brooklynu, który przypadkowo zostaje przeniesiony do świata Grzybowego Królestwa, gdzie podejmuje misję ratowania swojego porwanego brata. Anya Taylor-Joy wcieli się w postać Princess Peach, władczyni Królestwa Grzybów i przewodnik oraz mentor Mario. Charlie Day zagra postać Luigiego, nieśmiałego młodszego brata bliźniaka Mario i kolegi hydraulika, który zostaje schwytany przez Bowsera i jego armię.

Jack Black wcieli się w postać Bowsera, żółwia i króla Koopas, który rządzi Mrocznymi Krainami i kradnie potężną Super Gwiazdę, aby podbić Królestwo Grzybów. Keegan-Michael Key zagra postać Toada, grzybowego mieszkańca Królestwa Grzybów, który pragnie przeżyć swoją pierwszą prawdziwą przygodę. Seth Rogen podłoży głos Donkey Kongowi, antropomorficznemu gorylowi w krawacie i następcy tronu Królestwa Dżungli.

Fred Armisen zagra Cranky Konga, ojca Donkey Konga, który rządzi Królestwem Dżungli i przewodzi Armii Konga. Sebastian Maniscalco zagra Foremana Spike’a, byłego szefa Mario i Luigiego, który lubi ich zastraszać i kpić z ich nowej firmy. Charles Martinet, który podkłada głos Mario i Luigiemu w grach Mario, pojawi się epizodycznie w całym filmie. Kevin Michael Richardson podłoży głos Kamekowi, czarownikowi Koopa oraz doradcy i informatorowi Bowsera.

Dodatkowo, Khary Payton podłoży głos Królowi Pingwinów, a Eric Bauza pojawi się w nieujawnionej roli.

Muzyka w Super Mario Bros Cały Film

W październiku 2022 roku podczas prezentacji Nintendo Direct Meledandri potwierdził, że Brian Tyler zostanie kompozytorem muzyki do filmu Super Mario Bros online. Tyler ściśle współpracował z długoletnim kompozytorem gier Mario, Kojim Kondo, aby włączyć motywy z gier do ścieżki dźwiękowej filmu. Kompozycja została opisana jako „duża”, zawierająca orkiestrę, chór, zespoły oraz włoskie instrumenty, akordeony, żywe bębny, mandoliny i gwiżdżące ludzkie głosy, a także ośmiobitowe dźwięki. Sesje nagraniowe do ścieżki dźwiękowej rozpoczęły się 17 października 2022 r. na scenie Eastwood Scoring Stage w Warner Bros. Miksowanie dźwięku odbyło się w Skywalker Sound, gdzie Kondo i Miyamoto pozytywnie zareagowali na piętnastominutowy zestaw nowych tematów, które Tyler napisał na potrzeby filmu.

Ponadto, Jack Black i Keegan-Michael Key zaimprowizowali piosenki na potrzeby filmu Super Mario Bros cda. Black Hydra skomponował muzykę do swojego oficjalnego zwiastuna, zatytułowanego „Super Mushroom”. Instrumental został opublikowany 30 listopada 2022 roku na YouTube.

Premiera całego filmu Super Mario Bros CDA

Super Mario Bros 2023 cały film zostanie wydany w kinach przez Universal Pictures w Stanach Zjednoczonych 5 kwietnia 2023 roku, a następnie w Japonii 28 kwietnia w zwykłych formatach, jak również w IMAX 2D i 3D. Premiera filmu pierwotnie planowana była na 21 grudnia 2022 roku i 7 kwietnia 2023 roku (z czego pierwsza data została zastąpiona przez film DreamWorks Animation Puss in Boots: The Last Wish, w odpowiedzi na opóźnienie filmu). Jednakże 28 lutego 2023 roku ogłoszono, że Super Mario Bros 2023 CDA zostanie wydany dwa dni wcześniej, w pierwotnie planowanym terminie, na ponad 60 rynkach, z zachowaniem daty 28 kwietnia dla Japonii, a także z zapowiedzią pojawienia się filmu na dodatkowych rynkach w kwietniu i maju. Film będzie również dostępny do oglądania na platformie Peacock po 45 dniach od premiery kinowej oraz na platformie Netflix pod koniec 2023 roku.

Nasza opinia na temat filmu

O kurczę, Super Mario Bros 2023 to film, którego wszyscy fani Mario czekali z niecierpliwością! To animowany film fantasy, który jest oparty na kultowej serii gier wideo Nintendo, i zawiera w sobie naszego ulubionego hydraulika z czerwoną czapką, Mario!

Historia filmu jest ciekawa, bo Nintendo długo niechętnie udzielało licencji na swoje własności intelektualne do adaptacji filmowych po krytycznej i komercyjnej porażce z 1993 roku. Jednak twórca Mario, Shigeru Miyamoto, po wprowadzeniu starszych gier do usługi konsoli wirtualnej, zainteresował się ponowną adaptacją filmową swojego dzieła. Dzięki współpracy Nintendo z Universal Parks & Resorts, poznał założyciela Illumination, Chrisa Meledandriego, z którym rozmawiał o Mario od 2016 roku. Aż w końcu, w styczniu 2018 roku, Nintendo ogłosiło oficjalną współpracę z Illumination i Universal przy produkcji filmu.

Trzeba przyznać, że produkcja była długa, ale efekt jest imponujący. Super Mario Bros 2023 cały film online ma się ukazać w Stanach Zjednoczonych 5 kwietnia 2023 roku, a w Japonii 28 kwietnia. Jestem pewien, że fani Mario będą zadowoleni z tego filmu, który przyniesie wiele zabawy i emocji.


Znajdź Super Mario Bros. cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Super Mario Bros. po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu The Super Mario Bros. Movie
TMDb Rating 5.8 5 głosów

Director

Cast

Chris Pratt isMario (voice)
Mario (voice)
Anya Taylor-Joy isPrincess Peach (voice)
Princess Peach (voice)
Charlie Day isLuigi (voice)
Luigi (voice)
Jack Black isBowser (voice)
Bowser (voice)
Keegan-Michael Key isToad (voice)
Toad (voice)
Seth Rogen isDonkey Kong (voice)
Donkey Kong (voice)
Fred Armisen isCranky Kong (voice)
Cranky Kong (voice)
×