Tajniak • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Tajniak po rejestracji w FIND-VOD.

126 użytkowników online
Tajniak

Tajniak

Jan. 05, 2023Australia105 Min.R
Twoja ocena: 0
8 2 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Co wiemy o całym filmie Tajniak 2023

Cały film Tajniak to dzieło napisane, wyreżyserowane oraz z udziałem Matta Nable’a, który próbuje zaproponować nam inny rodzaj filmu w swoim podejściu, lecz niestety nie udało mu się tego zrobić w scenariuszu. Temat „mój syn za wszelką cenę” jest oklepany i powtarzany już wiele razy, a nawet aktorzy (oprócz Liama Neesona) powtarzają go zbyt wiele razy. Choć istnieje struktura i empatia dla widza, to wszyscy oczekiwaliśmy czegoś więcej, czegoś wyjątkowego.

Streszczenie fabuły filmu online

Cały film Tajniak opowiada historię ojca (Sam Worthington) i jego małego syna (Edward Friday Carmody), którzy starają się naprawić swoją relację po tragicznej utracie. Syn, który zawsze będzie rozpamiętywał niepodjętą decyzję, a ojciec cierpiący na zespół stresu pourazowego i poczucie utraty swojej tożsamości po odejściu na emeryturę z pułku Special Air Service (SAS) armii australijskiej. Ostatecznie, podczas desperackiej próby ratowania swojego syna, ojciec zostaje wciągnięty w mroczne podziemie przestępcze przez byłego członka SAS (Matt Nable), który ma swoje własne motywacje do działania.

Opinia na temat filmu Tajniak CDA

W pewnym sensie Tajniak jest wyjątkowy, ale bardziej w traktowaniu postaci (Sam Worthington jest idealny do tej roli i prawdopodobnie nie może zrobić nic lepszego niż on). Film online ma mroczny charakter, ale nie jest to jego najsilniejszy punkt. Świat przedstawiony nie jest przekonujący, a „złych ludzi” pojawia się bez większego znaczenia dla fabuły. Siła, jaką mogliby mieć, umyka jednemu z bohaterów w historii, która jest zbyt oklepana i kończy się powtarzaniem w kółko wzorców „dobrego człowieka ratującego syna”.


Znajdź Tajniak cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Tajniak po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Transfusion
IMDb Rating 5 1,899 głosów
TMDb Rating 6.405 152 głosów

Director

Matt Nable
Director

Cast

×