Transformers: Przebudzenie bestii • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Transformers: Przebudzenie bestii po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Transformers: Przebudzenie bestii

Transformers: Przebudzenie bestii

Jun. 07, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Transformers: Przebudzenie bestii online

Transformers: Przebudzenie bestii cały film z gatunku akcja i science-fiction, który jest oparty na linii zabawek Transformers firmy Hasbro, a fabuła opiera się przede wszystkim na „Beast Wars”. Transformers: Przebudzenie bestii cda jest siódmą częścią serii Transformers i bezpośrednią kontynuacją „Bumblebee” (2018). Reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., a scenariusz stworzyli Joby Harold, Darnell Metayer, Josh Peters, Erich Hoeber i Jon Hoeber. W rolach głównych zobaczymy Anthony’ego Ramosa, Dominique Fishback, Lunę Lauren Vélez oraz Tobe Nwigwe w swoim debiucie filmowym, a także talenty głosowe Rona Perlmana, Petera Dinklage’a, Michelle Yeoh, Pete’a Davidsona, Lizy Koshy, Cristo Fernándeza, Michaeli Jaé Rodrigueza oraz poprzednich aktorów głosowych, Petera Cullena, Johna DiMaggio i Davida Sobolova.

Najlepsza obsada w filmie online

  • Anthony Ramos zagra rolę Noaha Diaza, byłego wojskowego eksperta od elektroniki, który mieszka na Brooklynie z rodziną i stara się ich wspierać.
  • Dominique Fishback z kolei wcieli się w postać Eleny Wallace, badaczki artefaktów w muzeum, której szef nie do końca uznaje jej pracę.
  • Lauren Vélez wystąpi jako matka Noego, zaś Tobe Nwigwe zadebiutuje w filmie jako Reek, towarzysz Noaha i Eleny w trakcie ich globalnej podróży.
  • Nwigwe wcieli się w postać opartą na rzeczywistym najlepszym przyjacielu reżysera Stevena Caple’a, który niestety zmarł przed rozpoczęciem zdjęć do filmu w 2021 roku.
  • Peter Cullen wciela się w postać Optimusa Prime’a, przywódcę ruchu oporu Autobotów, który przekształca się w czerwoną półciężarówkę Freightliner FLA z 1987 roku. Ron Perlman natomiast podkłada głos pod postać Optimusa Primala, przywódcy Maximals, który przemienia się w goryla.
  • Peter Dinklage wciela się w Scourge’a, przywódcę Terrorconów i łowcę trofeów, który zmienia się w czarną półciężarówkę Peterbilt 359 służącą do pozyskiwania drewna. Pete Davidson z kolei podkłada głos pod postać Miraga, szpiega Autobotów, który potrafi wyświetlać hologramy i przekształcać się w srebrno-niebieskie Porsche 964 Carrera RS 3.8.
  • Liza Koshy wciela się w Arcee, kobiecą komandoskę Autobot, która zmienia się w czerwono-biały motocykl Ducati 916. Cristo Fernández natomiast podkłada głos pod Wheeljacka, naukowca i mechanika Autobota, który przekształca się w brązowo-biały autobus Volkswagen Type 2 z lat 70. XX wieku.
  • John DiMaggio podkłada głos pod postacie Stratosphere’a, Autobota Air-Soldiera, który przekształca się w samolot transportowy Fairchild C-119 Flying Boxcar, zapewniający transport Autobotom w ich globalnej przygodzie, oraz Transit, Terrorcona, który zmienia się w autobus szkolny.
  • Michelle Yeoh wciela się w postać Airazor, kobiety Maximala, która przemienia się w sokoła wędrownego. David Sobolov natomiast podkłada głos pod Rhinoxa, Maximala, który przemienia się w nosorożca, oraz Battletrap, Terrorcona, który zmienia się w pomarańczową lawetę GMC TopKick C7000 z lat 80.
  • Michaela Jaé Rodriguez podkłada głos pod Nightbird, kobietę Terrorcona, która zmienia się w Nissana Skyline GT-R R33.

Produkcja i rozwój filmu Transformers: Przebudzenie bestii CDA

Po sukcesie krytycznym i komercyjnym „Bumblebee”, w 2019 roku Paramount i Hasbro ogłosili kontynuację. W listopadzie 2020 roku Caple został zatrudniony jako reżyser filmu, stając się pierwszym reżyserem kolorowym, który wyreżyserował aktorski film Transformers. Do 2021 roku Ramos i Fishback zostali obsadzeni w głównych rolach ludzkich, po raz pierwszy w serii, której głównymi bohaterami byli aktorzy kolorowi, a szczegóły filmu zostały ujawnione tego lata podczas wirtualnego wydarzenia zorganizowanego przez Paramount. Michael Bay, który wyreżyserował pięć pierwszych aktorskich filmów Transformers i wyprodukował „Bumblebee”, ponownie pełni rolę producenta.

Zgodnie z doniesieniami, w styczniu 2020 roku studio Paramount Pictures pracowało nad dwoma różnymi filmami z serii Transformers. Jeden z nich miał być napisany przez Jamesa Vanderbilta, a drugi przez Joby’ego Harolda. Ostatecznie, w listopadzie tego samego roku, ogłoszono, że Steven Caple Jr. zostanie reżyserem filmu, który powstanie na podstawie scenariusza Harolda. W lutym 2021 roku ujawniono roboczy tytuł projektu, Transformers: Beast Alliance, co wskazywało na pojawienie się postaci z serii Beast Wars. W trakcie wirtualnego wydarzenia organizowanego przez Paramount w czerwcu, producent Lorenzo di Bonaventura oraz reżyser Caple ujawnili, że oficjalny tytuł filmu brzmi Transformers: Przebudzenie bestii. Potwierdzili także, że będzie to zarówno kontynuacja Bumblebee, jak i film Beast Wars w jednym. W produkcji wykorzystano efekty wizualne dostarczone przez Moving Picture Company, a nie przez Industrial Light and Magic z poprzednich części. W filmie zobaczymy m.in. postacie Maximals, Predacons i Terrorcons. Twórcy przyznali, że na ich pracę duży wpływ miała kultowa produkcja Terminator 2: Dzień sądu z 1991 roku.

Muzyka w filmie Transformers 7 online

Jongnic Bontemps będzie odpowiedzialny za stworzenie ścieżki dźwiękowej do filmu, po wcześniejszej współpracy z Caple’em przy jego debiucie reżyserskim, The Land. Bontemps stanie się pierwszym artystą kolorowym, który skomponował muzykę do aktorskiego filmu Transformers, oraz trzecim kompozytorem w serii po Steve’ie Jablonskym i Dario Marianelli. Prace nad nagrywaniem ścieżki dźwiękowej rozpoczęły się 27 marca 2023 roku na scenie Eastwood Scoring Stage w Warner Bros. Jablonsky został później zaangażowany w pracę nad ścieżką dźwiękową do filmu.

Transformers: Przebudzenie bestii cały film – data premiery

Transformers: Przebudzenie bestii cały film zostanie wydany w kinach w Stanach Zjednoczonych 9 czerwca 2023 roku przez Paramount Pictures. Dwa sequelle są w fazie rozwoju.

Zdjęcia do filmu

Główne zdjęcia rozpoczęły się 7 czerwca 2021 roku w Los Angeles. W trakcie produkcji filmu kręcono również w różnych częściach Peru, takich jak Machu Picchu, Cusco, Tarapoto, San Martín, a także w Montrealu i Brooklynie. 20 października ogłoszono, że zdjęcia zostały oficjalnie zakończone.

O zwiastunie

Zwiastun filmu Transformers: Przebudzenie bestii został wydany 1 grudnia 2022 roku. Podczas wywiadu dla BET, Caple omówił swoją decyzję o wyborze piosenki do zwiastuna, jaką jest remiks „Juicy” autorstwa The Notorious BIG. Powiedział, że jest to idealny wybór, ponieważ album Notorious BIG „Ready to Die” został wydany w latach 90., w czasie, w którym rozgrywa się akcja filmu. Dodał, że głos Notorious BIG i to, co miał na myśli w tamtym czasie, uchwycił wiele z tego, co dzieje się w filmie. Zwiastun Transformers: Przebudzenie bestii cda uzyskał 238 milionów wyświetleń na platformie YouTube w ciągu pierwszych 24 godzin, co jest więcej niż jakikolwiek poprzedni zwiastun w historii wytwórni Paramount. Ponadto, zwiastun był na czwartym miejscu w tym 24-godzinnym cyklu za dwoma zwiastunami Avengers: Koniec gry (2019) i pierwszym zwiastunem Spider-Man: No Way Home (2021). W pierwszym tygodniu zwiastun uzyskał 494 miliony globalnych wyświetleń na różnych platformach, co jest więcej niż liczba wyświetleń innych zwiastunów filmowych wydanych w tym samym tygodniu.


Znajdź Transformers: Przebudzenie bestii cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Transformers: Przebudzenie bestii po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Transformers: Rise of the Beasts

Director

Cast

Peter Cullen isOptimus Prime (voice)
Optimus Prime (voice)
Ron Perlman isOptimus Primal (voice)
Optimus Primal (voice)
Michelle Yeoh isAirazor (voice)
Airazor (voice)
Pete Davidson isMirage (voice)
Mirage (voice)
Peter Dinklage isScourge (voice)
Scourge (voice)
Liza Koshy isArcee (voice)
Arcee (voice)
John DiMaggio isStratosphere (voice)
Stratosphere (voice)
×