W gorsecie • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film W gorsecie po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
W gorsecie

W gorsecie

Jul. 07, 2022Austria114 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje o całym filmie W gorsecie CDA

W gorsecie cały film to dramat historyczny z 2022 roku, który został napisany i wyreżyserowany przez Marie Kreutzer. W filmie W gorsecie cda występują Vicky Krieps, Florian Teichtmeister, Katharina Lorenz, Jeanne Werner, Alma Hasun, Manuel Rubey, Finnegan Oldfield, Aaron Friesz, Rosa Hajjaj, Lilly Marie Tschörtner i Colin Morgan.

Streszczenie fabuły filmu online

Cesarzowa Elżbieta z Austrii zbliża się do swoich 40. urodzin, jednak znajduje się w sytuacji, gdzie jest odseparowana od swojego męża i cierpi z powodu samotności oraz ograniczeń narzuconych na nią przez protokół dworski. Nie może podróżować, dbać o swoją sylwetkę, ani wychowywać swoich dzieci według własnego widzimisię. Elżbieta słynie z piękna, jednakże zbyt mocno skupia się na swoim wyglądzie, spędzając czas na wadze i często odmawiając jedzenia.

Produkcja

W lutym 2021 roku ogłoszono, że Vicky Krieps, Florian Teichtmeister, Manuel Rubey i Katharina Lorenz dołączyli do obsady filmu W gorsecie cda, którego reżyserem jest Marie Kreutzer, a scenariusz został napisany również przez nią samą. Krieps pełni również funkcję producenta wykonawczego filmu.

W gorsecie cały film to koprodukcja austriackiej Film AG Produktion, niemieckiej Komplizen Film, luksemburskiej Samsa Film i francuskiej Kazak Productions. Z budżetem wynoszącym 7,5 miliona euro (8,1 miliona dolarów), produkcja jest w 58,62% austriacka, 21,34% luksemburska, 10,03% niemiecka i 10,01% francuska. W gorsecie film cda otrzymał wsparcie finansowe od Eurimages, Austriackiego Funduszu Filmowego, Luksemburskiego Funduszu Filmowego, FISA – Film Industry Support Austria, Wiedeńskiego Funduszu Filmowego oraz FilmFernsehFonds Bavaria.

W gorsecie cały film – data premiery

W gorsecie cały film miał swoją światową premierę 20 maja 2022 roku w sekcji Un Certain Regard Festiwalu Filmowego w Cannes. Niedługo potem prawa do dystrybucji filmu w USA nabyła IFC Films, a prawa do Wielkiej Brytanii i Republiki Irlandii poszły do Picturehouse Entertainment. W gorsecie cały film cda został również pokazany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto we wrześniu 2022 roku oraz na 60. Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku w następnym miesiącu.

W Austrii i Niemczech film W gorsecie cda został wydany 7 lipca 2022 roku, odpowiednio przez Panda Lichtspiele Filmverleih i Alamode Film. Natomiast w Stanach Zjednoczonych premiera odbyła się 23 grudnia 2022 r., w Wielkiej Brytanii 26 grudnia 2022 r., a we Francji 25 stycznia 2023 roku za pośrednictwem Ad Vitam Distribution.


Znajdź W gorsecie cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć W gorsecie po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Corsage
IMDb Rating 6.6 7,007 głosów
TMDb Rating 6.682 107 głosów

Director

Cast

Vicky Krieps isEmpress Elisabeth
Empress Elisabeth
Katharina Lorenz isMarie Festetics
Marie Festetics
Jeanne Werner isIda Ferenczy
Ida Ferenczy
Alma Hasun isFanny Feifalik
Fanny Feifalik
Finnegan Oldfield isLouis Le Prince
Louis Le Prince
Manuel Rubey isLudwig II
Ludwig II
Colin Morgan isBay Middleton
Bay Middleton
Tamás Lengyel isGyula Andrássy
Gyula Andrássy

[variable_1] się zarejestrował(a). Przyjemnego seansu!