Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos

Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos

Aug. 02, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Co wiemy o całym filmie Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos online cda

Cały film Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos to nadchodzący amerykański film animowany komputerowo o superbohaterach, wyreżyserowany przez debiutanta Jeffa Rowe’a i współreżyserowany przez Kylera Spearsa. Scenariusz Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos cda napisał Brendan O’Brien, a opiera się na postaciach stworzonych przez Petera Lairda i Kevina Eastmana. Film jest produkcją Nickelodeon Movies i Point Grey Pictures, a dystrybuowany będzie przez Paramount Pictures. Stanowi on restart serii filmów Teenage Mutant Ninja Turtles. W obsadzie głosowej znajdują się m.in.: Micah Abbey, Shamon Brown Jr., Hannibal Buress, Rose Byrne, Nicolas Cantu, John Cena, Jackie Chan, Ice Cube, Natasia Demetriou, Ayo Edebiri, Giancarlo Esposito, Post Malone, Brady Noon, Seth Rogen, Paul Rudd i Maya Rudolf.

Fabuła w Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos cda

Akcja filmu Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos online skupia się na braciach Żółwiach, którzy po latach ukrywania się przed ludzkim światem postanawiają zostać zaakceptowani przez mieszkańców Nowego Jorku jako normalni nastolatkowie poprzez heroiczne czyny. Z pomocą ich nowej przyjaciółki April O’Neil, walczą z tajemniczym syndykatem przestępczym, zanim staną w obliczu armii mutantów.

Produkcja filmu online

Nickelodeon ogłosił Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos cały film online po raz pierwszy w czerwcu 2020 r., a Point Grey produkuje go wraz z Rogenem, Evanem Goldbergiem i Jamesem Weaverem. Zespół starał się bardziej zbadać nastoletni aspekt Żółwi niż w poprzednich filmach i serialach telewizyjnych. Większość obsady głosowej została ogłoszona w marcu 2023 r., a role Żółwi po raz pierwszy powierzono nastoletnim aktorom (Abbey, Brown, Cantu i Noon). Członkowie obsady byli nagrywani jednocześnie w grupach, co pozwoliło im na zastosowanie dużej ilości improwizacji w swoich występach głosowych. Animację zapewniły lokalizacje Mikros Animation w Montrealu i Paryżu, oraz studio Cinesite w Vancouver.

Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos cały film – kiedy premiera?

Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos cały film cda zaplanowany jest na 4 sierpnia 2023 roku w Stanach Zjednoczonych.


Znajdź Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Director

Jeff Rowe
Director

Cast

Nicolas Cantu isLeonardo (voice)
Leonardo (voice)
Shamon Brown Jr. isMichelangelo (voice)
Michelangelo (voice)
Micah Abbey isDonatello (voice)
Donatello (voice)
Brady Noon isRaphael (voice)
Raphael (voice)
Jackie Chan isSplinter (voice)
Splinter (voice)
Ayo Edebiri isApril O'Neil (voice)
April O'Neil (voice)
Ice Cube isSuperfly (voice)
Superfly (voice)
Seth Rogen isBebop (voice)
Bebop (voice)
John Cena isRocksteady (voice)
Rocksteady (voice)
Paul Rudd isMondo Gecko (voice)
Mondo Gecko (voice)
×