Wszystko o moim starym • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Wszystko o moim starym po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Wszystko o moim starym

Wszystko o moim starym

May. 25, 2023USA90 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Wszystko o moim starym online cda

Wszystko o moim starym cały film to nadchodząca amerykańska komedia w reżyserii Laury Terruso na podstawie scenariusza Sebastiana Maniscalco i Austena Earla. W filmie Wszystko o moim starym cda występuje Maniscalco i jest luźno oparty na jego życiu oraz relacji z ojcem, którego rolę gra Robert De Niro. W rolach drugoplanowych występują Leslie Bibb, Anders Holm, David Rasche oraz Kim Cattrall.

Streszczenie fabuły filmu online

Sebastian informuje swojego tradycyjnego włoskiego imigranta ojca Salvo o swoim planie oświadczyn swojej amerykańskiej dziewczynie, a Salvo nalega, by spędzić z nimi weekend z rodzicami. Pomimo zderzenia dwóch kultur i początkowego wrażenia, że nie mają ze sobą nic wspólnego, pod koniec letniego weekendu stają się jedną, zjednoczoną rodziną.

Produkcja

26 kwietnia 2018 roku ogłoszono, że Sebastian Maniscalco zagra w filmie online, którego tytuł nie był jeszcze znany, inspirowanym jego życiem dla Lionsgate, a scenariusz będzie współtworzony przez Austena Earla i samego Maniscalco. Nie pojawiły się dalsze informacje do 12 maja 2021 roku, kiedy to ogłoszono, że reżyserią filmu zajmie się Laura Terruso, a Robert De Niro został obsadzony w roli głównej. Do produkcji filmu Wszystko o moim starym cda zostali zaangażowani Chris i Paul Weitz z American Pie oraz Andrew Miano z ich firmy produkcyjnej Depth of Field. We wrześniu 2021 r. do głównej obsady dołączyły Leslie Bibb i Kim Cattrall. W listopadzie 2021 roku obsada została uzupełniona o Bretta Diera, Andersa Holma i Davida Rasche.

Główne zdjęcia do Wszystko o moim starym online rozpoczęły się 21 września 2021 roku w Mobile w Alabamie i trwały miesiąc.

Wszystko o moim starym cały film – kiedy premiera?

Wszystko o moim starym cały film cda ma zostać wydany przez Lionsgate 26 maja 2023 roku.


Znajdź Wszystko o moim starym cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Wszystko o moim starym po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu About My Father

Director

Cast

×