Zabójca • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Zabójca po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Zabójca

Zabójca

Mar. 31, 2023USA88 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje na temat całego filmu Zabójca 2023 online

Cały film Zabójca to amerykański film akcji science fiction z 2023 roku, którego gwiazdami są Nomzamo Mbatha, Dominic Purcell i Bruce Willis (w jego ostatniej roli filmowej). Reżyserem jest Jesse Atlas, który debiutuje w roli reżysera filmu fabularnego. Scenariusz napisał Aaron Wolfe, a film jest oparty na krótkometrażowym filmie Atlasa i Wolfe’a „Let Them Die Like Lovers”.

Zabójca został wydany przez Saban Films w wybranych kinach oraz na platformie VOD 31 marca 2023 roku.

Opis fabuły filmu Zbójca CDA

Prywatna operacja wojskowa, dowodzona przez Valmorę, odkrywa futurystyczną technologię mikroczipową, pozwalającą na umieszczanie umysłu agenta w ciele innej osoby, w celu wykonywania tajnych, zabójczych misji. Jednak po śmierci Sebastiana, agenta działającego w ukryciu, jego żona Alexa musi zająć jego miejsce, aby wykonać tajną misję i postawić odpowiedzialnego za jego śmierć przed wymiarem sprawiedliwości.

Obsada w filmie online

  • Nomzamo Mbatha jako Alexa
  • Bruce Willis jako Valmora
  • Dominic Purcell jako Adrian
  • Andy Allo jako Mali
  • Mustafa Shakir jako Sebastian
  • Fernanda Andrade jako Olivia
  • Eugenia Kuźmina jako trener
  • Hannah Quinlivan jako agent specjalny

Produkcja filmu

29 kwietnia 2021 roku ogłoszono, że Bruce Willis zagra w filmie online Zabójca, thrillerze, w którym Nomzamo Mbatha i Dominic Purcell rozpoczęli negocjacje, aby zagrać. Zdjęcia rozpoczęły się 15 czerwca 2021 roku w Bessemer w Alabamie. W lipcu 2021 roku firma Saban Films nabyła prawa do dystrybucji filmu. W tym samym miesiącu Barry Jay Minoff został obsadzony w nieujawnionej roli, podczas gdy Jeff Elliott wyprodukował film za pośrednictwem Endless Media Brickell & Broadbridge International wraz z 120dB Films. W sierpniu 2021 r. Mustafa Shakir został obsadzony w nieujawnionej roli. Tytuł filmu zmieniono na Die Like Lovers, a później na obecny tytuł Zabójca. Zabójca to ostatni film z udziałem Willisa, który wycofał się z aktorstwa, ponieważ zdiagnozowano u niego otępienie czołowo-skroniowe. Do maja 2022 roku obsadzono Hannah Quinlivan i Fernanda Andrade.


Znajdź Zabójca cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Zabójca po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Assassin
IMDb Rating 3 306 głosów
TMDb Rating 6 17 głosów
×