Zakochany bogacz 2 • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Zakochany bogacz 2 po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Zakochany bogacz 2

Zakochany bogacz 2

Jun. 02, 2023Brazil88 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Zakochany bogacz 2 cały film – kontynuacja komedii romantycznej

2 czerwca 2023 roku na platformie Netflix zadebiutuje Zakochany bogacz 2 cały film online – pełnometrażowa kontynuacja portugalskojęzycznej komedii romantycznej. Oficjalny zwiastun filmu został właśnie ujawniony przez serwis streamingowy, zapowiadając emocjonujące dalsze losy głównych bohaterów, w których rolach występują Giovanna Lancellotti i Danilo Mesquita.

Premiera filmu Zakochany bogacz 2 już niedługo na Netflixie

Zakochany bogacz 2 online, pierwotnie zatytułowany „Ricos de Amor 2”, będzie kontynuował historię Pauli (Giovanna Lancellotti) i Teto (Danilo Mesquita), którzy staną w obliczu nowych wyzwań i muszą nauczyć się radzić sobie z trudnościami napotkanymi po drodze. Paula realizuje swoje marzenia, powracając do wolontariatu jako lekarka i rozpoczynając nową misję w tubylczej wiosce w Amazonii. Tymczasem Teto próbuje przekonać wspólników do założenia spółdzielni pomidorowej w pobliskiej wiosce. Aby ocalić firmę przed bankructwem i odzyskać miłość Pauli, musi przezwyciężyć swoje złe nawyki i stawić czoła interesom potężnego rolnika.

Obsada i twórcy filmu Zakochany bogacz 2 CDA

Obsada filmu Zakochany bogacz 2 cda obejmuje również takie nazwiska jak Fernanda Paes Leme, Jaffar Bambirra, Aline Dias, Lellê, Adanilo, Ernani Moraes, Kay Sara i Roney Villela. Reżyserią filmu zajmuje się Bruno Garotti, który napisał scenariusz we współpracy z Sylvio Gonçalvesem, Maírą Oliveirą i Jamą Wapichaną. Produkcją filmu zajmuje się firma Ananã Filmes, a producentami wykonawczymi są Julio Uchôa i Irina Neves. Zdjęcia do filmu zostały wykonane przez Dantego Bellutiego, a kierownictwem artystycznym zajęła się Claudia Andrade.

Alok wraca z nowymi utworami do filmu Zakochany bogacz 2

Zakochany bogacz 2 cały film po raz kolejny skorzysta z muzyki Aloki, która tym razem stworzyła nowe utwory we współpracy z rdzennymi muzykami. Oprócz tego, w filmie usłyszymy także Jo, który wykona główny utwór przewodni.

Pierwsza część Zakochany bogacz online podbiła serca widzów na Netflixie

Pierwsza część filmu zdobyła serca milionów widzów i zajęła pierwsze miejsce na liście najczęściej oglądanych filmów w serwisie Netflix w Brazylii po swojej premierze w 2020 roku. Oczekiwania są zatem wysokie wobec kontynuacji, która już niedługo będzie dostępna na całym świecie dzięki Netflixowi.


Znajdź Zakochany bogacz 2 cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Zakochany bogacz 2 po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Ricos de Amor 2
×