Życie w błocie się złoci • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Życie w błocie się złoci po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Życie w błocie się złoci

Życie w błocie się złoci

May. 12, 2023Unknown105 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Życie w błocie się złoci cały film – streszczenie fabuły

Młody, utalentowany chłopak z blokowiska wraz ze swoimi przyjaciółmi z zespołu hip-hopowego marzy o wydaniu swojej pierwszej płyty. Niestety, ich droga do sukcesu nie jest łatwa. Lupus, główny bohater, musi zmagać się z trudnościami takimi jak alkoholizm ojca, opieka nad młodszą siostrą oraz brak perspektyw na przyszłość. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zostaje zatrzymany przez posiadanie narkotyków.

Obsada w filmie Życie w błocie się złoci CDA

Galapagos Films ogłosiło obsadę swojego najnowszego projektu, w którym główne role zagrają Bartłomiej „Małach” Małachowski, Michał Pawlik (znany z filmu „Supernova”), Mateusz Kocięcki (występujący w „Procederze”), Jan Nowicki („Wielki Szu”), Adrianna Chlebicka („Hiacynt”), Karolina Bruchnicka („Córka trenera”), Łukasz „Dudek P56” Dudziński oraz Wojtek „TPS” Walkiewicz.


Znajdź Życie w błocie się złoci cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Życie w błocie się złoci po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Życie w błocie się złoci

Director

Director

Cast

×